Dėja, ši mugė jau įvyko

LIGHT ON šviesų ir garso festivalis

100.00200.00

Registracijos pradžia: 2019.08.29

Registracijos pabaiga: 2019.09.07

Išvalyti

Būtina registracijos pabaigoje įkelti tautodailės pažymėjimą

Vietos:
Pradžia
2019-09-14 18:00
Pabaiga
2019-09-15 00:00
Adresas
Kačerginės Nemuno žiedas, Kaunas   Žiūrėti žemėlapį
Telefonas
863697350
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,

Renginio aprašymas

Pirmą kartą Kaune, Kačerginės Nemuno žiede vyks šviesų ir garso festivalis LIGHT ON, kurio metu vyks įspūdingi pasirodymai:

 • Akrobatiniai skraidymo pasirodymai avia modeliais Slick 540 ir MXS su Donatu Paužuoliu
 • Naktinis skrydis EXTRA 300 Lėktuvu su fejerverkais
 • Dronų šou
 • Lazerių šou
 • Tesla coil pasirodymas
 • Fejerija
 • koncertuos  LEON SOMOV 
 • ELECTRIC LADIES

Kviečiame prisijungti ir dalyvauti šiame renginyje

 • FOODTRUCK
 • KARŠTO/GREITO maisto gamintojus (spurgytės,vafliukai ir kt.)
 • Šviečiantys suvenyrai, žaislai

Vietų kiekis labai ribotas.

DALYVAVIMO SĄLYGOS

RENGINIO DATA: 2019.09.14
RENGINIO VIETA: Kačerginės Nemuno žiedas, KAUNAS
DARBO LAIKAS: Šeštadienį (14d.) 18:00 – 24:00 val.
PASIRUOŠIMO LAIKAS: 11:00 – 14:00 val.
TRANSPORTAS: Automobiliai į teritoriją įleidžiami nuo 10:00 iki 14:00 (pasiruošimui) ir nuo 24:00 (išvykimui). Dalyvių automobiliai galės likti teritorijoje.
IŠVYKIMAS: ne anksčiau 24val., išvykus anksčiau gali būti taikomos BAUDA 50€.
PREKYBOS ĮRANGA: prekybos įranga dalyvaujantis asmuo, privalo pasirūpinti pats.
ELEKTRA: elektra suteikiama, dėl reikalingo galingumo, kreiptis į organizatorių, pildant paraiškos formą, nurodyti KW skaičių koks reikalingas.
PREKYBA ALKOHOLIU: prekiauti alkoholiu galima.
APSAUGA: Renginio metu dalyvis atsako už jam paskirtos vietos, turimų prekių/gaminių saugumą. Teritorija saugoma – NĖRA.
REGISTRACIJOS TVARKA IR APMOKĖJIMAS: registracija vykdoma www.myfest.lt svetainėje užpildant registracijos formą. Gavus registracijos formą ir ją patvirtinus, sulauksite išankstinio apmokėjimo sąskaitos. Sąskaita turi būti apmokėta ne vėliau kaip per 3 kalendorines dienas, kitu atveju Organizatorius pasilieka teisę anuliuoti registraciją neinformavus. Apmokėjus sąskaitą laiku, sulauksite registracijos patvirtinimo el.paštu. Šis patvirtinimas įrodo, kad sėkmingai užsiregistravote renginyje ir Jums bus suteiktas leidimas su paskirtos prekybinės vietos numeriu.

Organizatorius pasilieka teisę atrankos būdų registraciją patvirtinti ar atmesti, vykdant dalyvių atranką atsižvelgiant į gaminių asortimentą, kokybę ar dalyvių kiekį, pagal renginio FORMATĄ.

SĄSKAITOS FAKTŪROS: Sąskaitos faktūros siunčiamos po renginio, registracijos formoje nurodytu el.paštu.
DALYVAVIMO KAINA: Kainos nurodytos registracijos formoje, kurią rasite www.myfest.lt svetainėje.

DALYVAVIMO TVARKA: Renginio dalyvis privalo užimti tik jam skirtą plotą ir neturi teisės išeiti už jo ribų. Dalyvis privalo laikytis švaros, palikti tvarkingą vietą po renginio. Visas susikaupusias atliekas renginio metu išmesti į teritorijoje esančius konteinerius.
Nesutvarkius po renginio savo darbo vietos ir palikus šiukšles bus skiriamos baudos iki 50 Eur.
Renginio metu draudžiama vartoti alkoholį ir kitas svaiginančias medžiagas. Dalyviams skirtos prekybinės vietos pagrindas gali būti nelygus, šlapias,su sniegu. Mugės organizatorius pasilieka teisę keisti dalyvio vietą dėl iškilusių nenumatytu sąlygų. Dalyviui neatvykus į renginio vietą pasiruošimui skirtu laiku,priskirta vieta gali būti perleista kitam mugės dalyviui. Atvykus pavėlavus, organizatorius turi teisę dalyvio nepriimti į renginį, kad netrikdytų viso renginio tvarkos arba skirti kitą vietą pagal susidariusią situaciją.

ŽALOS ATLYGINIMAS: Dalyvis įsipareigoja atlyginti Organizatoriui ir/ar tretiesiems asmenims bet kokią žalą, kuri būtų padaryta renginio metu, pasiruošimo renginiui metu ar po jo.
ATSISAKYMAS DALYVAUTI: Dalyvis turi teisę per 3 dienas nuo registracijos formos pateikimo datos raštu atsisakyti dalyvauti renginyje ir atgauti 100 proc. organizatoriui sumokėtų mokesčių. Mokestis negrąžinamas, jei dalyvis praleido šiame punkte nustatyto pranešimo apie atsisakymą dalyvauti renginyje terminą. Parduoti vietą trečiajam asmeniui galima tik gavus Organizatoriaus sutikimą.
BAIGIAMOSIOS SĄLYGOS: Šios Dalyvavimo renginyje sąlygos ir Dalyvio Organizatoriui pateikta REGISTRACIJOS FORMA yra dvišalis Organizatoriaus ir Dalyvio susitarimas su visomis juridinėmis pasekmėmis. Dalyvis, paspaudęs „Registruotis” ir sutikęs su “dalyvavimo sąlygomis” patvirtina savo įsipareigojimą jų laikytis.