Dėja, ši mugė jau įvyko

“Sūduvos kraitė 2019” Marijampolėje

29.90

Registracijos pradžia: 2019.08.29

Registracijos pabaiga: 2019.09.29

Nebėra vietų
Išvalyti

Būtina registracijos pabaigoje įkelti tautodailės pažymėjimą

Vietos:
Pradžia
2019-10-05 10:00
Pabaiga
2019-10-05 18:00
Adresas
J. Basanavičiaus a. ir Vilkaviškio g. Marijampolėje   Žiūrėti žemėlapį
Telefonas
+37063077783
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,

Renginio aprašymas

 

Kviečiame registruotis ir sudalyvauti kasmetinėje derliaus šventėje  –  Sūduvos kraitė 2019, MARIJAMPOLĖJE

  • Tautodailininkus, amatininkus, liaudies meistrus
  • Tautinio ir kulinarinio paveldo atstovus
  • Ne masinės gamybos prekių atstovus
  • Kūrėjų ir meistrų organizacijos narius
  • Ūkininkus ir kitus dalyvius, noričius prisidėti ir sudalyvauti šioje nuostabioje šventėje

Programoje numatyta visą dieną veiksmas ir šurmulys:

  • kultūrinė programa su koncertu,
  • kolektyvų pasirodymai,
  • edukacijos,
  • pramogos vaikams
  • mugė

INFORMUOJAME, KAD VIETŲ SKAIČIUS YRA RIBOTAS (Organizatorius pasilieka teisę atrankos būdų registraciją patvirtinti ar atmesti, vykdant dalyvių atranką atsižvelgiant į gaminių asortimentą, kokybę ar dalyvių kiekį) 

 

 

KONTAKTINIS TELEFONO NUMERIS +370 678 17 007

SEKITE NAUJIENAS MŪSŲ FACEBOOK PASKYROJE: https://www.facebook.com/myfest.lt/

DALYVAVIMO SĄLYGOS

RENGINIO DATA: 2019.10.05
RENGINIO VIETA: J. Basanavičiaus a. ir Vilkaviškio g. Marijampolėje
MUGĖS DARBO LAIKAS: Šeštadienį (5d.) 10:00 – 18:00 val.
PASIRUOŠIMO LAIKAS: 07:00 – 10:00 val.
TRANSPORTAS: Automobiliai į muges zoną įleidžiami nuo 07:00 iki 9:50 (pasiruošimui) ir nuo 18:00 (išvykimui). Dalyvių automobiliai turi būti pašalinti iš mugės zonos po pasiruošimo iki 10:00, nesilaikant nurodymų, bus taikoma administracinė bauda. Į J. Basanavičiaus alėją sunkiasvoriui transportui (daugiau nei 3,5t) įvažiuoti DRAUDŽIAMA.
IŠVYKIMAS IŠ MUGĖS: ne anksčiau 18val., išvykus anksčiau gali būti taikomos BAUDA 50€.
PREKYBOS ĮRANGA: prekybos įranga dalyvaujantis asmuo, privalo pasirūpinti pats. Dalyvauti mugėje tik su BALTOS SPALVOS PALAPINĖMIS.
ELEKTRA: dėl elektros tiekimo, kreiptis asmeniškai į organizatorių.
PREKYBA ALKOHOLIU: informacija bus patikslinta
APSAUGA: Renginio metu dalyvis atsako už jam paskirtos vietos, turimų prekių/gaminių saugumą. Mugės teritorija saugoma – NĖRA.
REGISTRACIJOS TVARKA IR APMOKĖJIMAS: registracija vykdoma www.myfest.lt svetainėje užpildant registracijos formą. Gavus registracijos formą ir ją patvirtinus, sulauksite išankstinio apmokėjimo sąskaitos. Sąskaita turi būti apmokėta ne vėliau kaip per 3 kalendorines dienas, kitu atveju Organizatorius pasilieka teisę anuliuoti registraciją neinformavus. Apmokėjus sąskaitą laiku, sulauksite registracijos patvirtinimo el.paštu. Šis patvirtinimas įrodo, kad sėkmingai užsiregistravote renginyje ir Jums bus suteiktas leidimas su paskirtos prekybinės vietos numeriu.

Organizatorius pasilieka teisę atrankos būdų registraciją patvirtinti ar atmesti, vykdant dalyvių atranką atsižvelgiant į gaminių asortimentą, kokybę ar dalyvių kiekį.  

SĄSKAITOS FAKTŪROS: Sąskaitos faktūros siunčiamos po renginio, registracijos formoje nurodytu el.paštu.
DALYVAVIMO KAINA: Kainos nurodytos registracijos formoje, kurią rasite www.myfest.lt svetainėje.

DALYVAVIMO TVARKA: Renginio dalyvis privalo užimti tik jam skirtą plotą ir neturi teisės išeiti už jo ribų. Dalyvis privalo laikytis švaros, palikti tvarkingą vietą po renginio. Visas susikaupusias atliekas renginio metu išmesti į teritorijoje esančius konteinerius.
Nesutvarkius po renginio savo darbo vietos ir palikus šiukšles bus skiriamos baudos iki 50 Eur.
Renginio metu draudžiama vartoti alkoholį ir kitas svaiginančias medžiagas. Dalyviams skirtos prekybinės vietos pagrindas gali būti nelygus, šlapias,su sniegu. Mugės organizatorius pasilieka teisę keisti dalyvio vietą dėl iškilusių nenumatytu sąlygų. Dalyviui neatvykus į renginio vietą pasiruošimui skirtu laiku,priskirta vieta gali būti perleista kitam mugės dalyviui. Atvykus pavėlavus, organizatorius turi teisę dalyvio nepriimti į renginį, kad netrikdytų viso renginio tvarkos arba skirti kitą vietą pagal susidariusią situaciją.

Organizatorius pasilieka teisę atrankos būdų registraciją patvirtinti ar atmesti, vykdant dalyvių atranką atsižvelgiant į gaminių asortimentą, kokybę ar dalyvių kiekį.

Prekybai vietas skiria organizatorius, atsižvelgdamas į dalyvio gaminių asortimentą, iš anksto suderintą vietų išdėstymo schemą (informacija bus pildoma)

ŽALOS ATLYGINIMAS: Dalyvis įsipareigoja atlyginti Organizatoriui ir/ar tretiesiems asmenims bet kokią žalą, kuri būtų padaryta renginio metu, pasiruošimo renginiui metu ar po jo.
ATSISAKYMAS DALYVAUTI: Dalyvis turi teisę per 3 dienas nuo registracijos formos pateikimo datos raštu atsisakyti dalyvauti renginyje ir atgauti 100 proc. organizatoriui sumokėtų mokesčių. Mokestis negrąžinamas, jei dalyvis praleido šiame punkte nustatyto pranešimo apie atsisakymą dalyvauti renginyje terminą. Parduoti vietą trečiajam asmeniui galima tik gavus Organizatoriaus sutikimą.
BAIGIAMOSIOS SĄLYGOS: Šios Dalyvavimo renginyje sąlygos ir Dalyvio Organizatoriui pateikta REGISTRACIJOS FORMA yra dvišalis Organizatoriaus ir Dalyvio susitarimas su visomis juridinėmis pasekmėmis. Dalyvis, paspaudęs „Registruotis” ir sutikęs su “dalyvavimo sąlygomis” patvirtina savo įsipareigojimą jų laikytis.