Dėja, ši mugė jau įvyko

Užgavėnių šventinė mugė Jonavoje

50.00

Š.m kovo 5d. kviečiame visus norinčius dalyvauti Užgavėnių šventėje Jonavoje.

Išvarykime, žiemą iš kiemo kartu!!!!

Nebėra vietų

Neturime

Pradžia
2019-03-05 10:00
Pabaiga
2019-03-05 20:00
Adresas
Žeimių g. 17, Jonava 55141   Žiūrėti žemėlapį
Telefonas
+370 636 97350
Kategorijos: ,

Renginio aprašymas

DALYVAVIMO SĄLYGOS

RENGINIO DATA: 2019.03.05
RENGINIO VIETA: Jonavos Sporto Arena (Aikštelė), Žeimių g. 17, Jonava 55141
MUGĖS DARBO LAIKAS: 10:00 val iki 20.00 val.
PASIRUOŠIMO LAIKAS: 08:00 – 10:00 val.
PREKYBOS ĮRANGA: prekybos įranga dalyvaujantis asmuo, privalo pasirūpinti pats. Renginio organizatoriaus pageidavimas, atvykti su BALTOS SPALVOS PALAPINĖMIS.
ELEKTRA: Elektros tiekimo renginio metu organizatorius NESUTEIKIA.
DALYVAUTI DRAUDŽIAMA: prekyba alkoholiu negalima.
APSAUGA: Renginio metu dalyvis atsako už jam paskirtos vietos, turimų prekių/gaminių saugumą. Mugės teritorija saugoma – NĖRA.
REGISTRACIJOS TVARKA IR APMOKĖJIMASregistracija vykdoma www.myfest.lt svetainėje užpildant registracijos formą. Gavus registracijos formą ir ją patvirtinus, sulauksite išankstinio apmokėjimo sąskaitos. Sąskaita turi būti apmokėta, ne vėliau, kaip per 3 kalendorines dienas, kitu atveju Organizatorius pasilieka teisę anuliuoti registraciją neinformavus. Apmokėjus sąskaitą laiku, sulauksite registracijos patvirtinimo el.paštu. Šis patvirtinimas įrodo, kad sėkmingai užsiregistravote renginyje ir Jums bus suteiktas leidimas su paskirtos prekybinės vietos numeriu.
SĄSKAITOS FAKTŪROS: Sąskaitos faktūros siunčiamos po renginio, registracijos formoje nurodytu el.paštu.
DALYVAVIMO KAINA: Kainos nurodytos registracijos formoje, kurią rasite www.myfest.lt svetainėje. 
DALYVAVIMO TVARKA: Renginio dalyvis privalo užimti tik jam skirtą plotą ir neturi teisės išeiti už jo ribų. Dalyvis privalo  laikytis švaros, palikti tvarkingą vietą po renginio. Visas susikaupusias atliekas renginio metu išmesti i teritorijoje esančius konteinerius.

Nesutvarkius po renginio savo darbo vietos ir palikus šiukšles bus skiriamos baudos iki 50 Eur. Renginio metu draudžiama vartoti alkoholį ir kitas svaigiasias medžiagas. Dalyviams skirtos prekybinės vietos pagrindas gali būti nelygus, šlapias, su sniegu. Mugės organizatorius pasilieka teisę keisti dalyvio vietą dėl iškilusių nenumatytu sąlygų. Dalyviui, neatvykus į renginio vietą pasiruošimui skirtu laiku, priskirta vieta gali būti perleista kitam mugės dalyviui. Atvykus pavėlavus, organizatorius turi teisę dalyvio nepriimti į renginį, kad netrikdyti viso renginio tvarkos arba skirti kitą vietą pagal susidariusią situaciją.

ŽALOS ATLYGINIMAS: Dalyvis įsipareigoja atlyginti Organizatoriui ir/ar tretiesiems asmenims bet kokią žalą, kuri būtų padaryta renginio metu, pasiruošimo renginiui metu ar po jo. 

ATSISAKYMAS DALYVAUTI: Dalyvis turi teisę per 3 dienas nuo registracijos formos pateikimo datos, raštu atsisakyti dalyvauti renginyje ir atgauti 100 proc. organizatoriui sumokėtų mokesčių. Mokestis negrąžinamas, jei dalyvis praleido šiame punkte nustatyto pranešimo apie atsisakymą dalyvauti renginyje terminą. Parduoti vietą trečiajam asmeniui galima tik gavus Organizatoriaus sutikimą.

BAIGIAMOSIOS SĄLYGOS: Šios Dalyvavimo renginyje sąlygos ir Dalyvio Organizatoriui pateikta REGISTRACIJOS FORMA yra dvišalis Organizatoriaus ir Dalyvio susitarimas su visomis juridinėmis pasekmėmis. Dalyvis, paspaudęs „Registruotis” ir sutikęs su “dalyvavimo sąlygomis” patvirtina savo įsipareigojimą jų laikytis.